Народний депутат VIII скликання Борислав Береза балотуватиметься у мери Києва, а його партія – до Київської міської Ради.
Про це Береза повідомив на своїй сторінці у Facebook.
“Так, я прийняв остаточне рішення і йду у мери Києва, а моя команда ЕкоПартії – до Київради” – написав він.
Командувач армії США в Європі та Африці залишає посаду після 18 місяців роботи - The Atlantic
Канада зможе брати участь у "Євробаченні" після вступу до Європейської мовної спілки
Україна та Японія обговорили ризики співпраці рф і КНДР і питання енергетичної підтримки
Два пасажирські поїзди зіткнулися в Англії, є загиблий і травмовані