КИЇВ. 15 серпня. УНН. Півфінальна стадія Ліги чемпіонів вперше за 13 років відбудеться без участі іспанських команд, повідомляє УНН з посиланням на Twitter-сторінку спортивного ресурсу Squawka.
Востаннє подібне траплялося в сезоні 2006/2007 років. Тоді в півфінал Ліги чемпіонів вийшли три представника Англії (“Челсі”, “Ліверпуль” і “Манчестер Юнайтед”), а також італійський “Мілан”, який і став переможцем турніру.
Зазначимо, що до каталонського клубу з турніру цього сезону вилетіли мадридські “Реал” (в дуелі з “Манчестер Сіті”) і “Атлетіко” (від німецького РБ “Лейпциг”), а також ще навесні “Валенсія” (від “Аталанти”).
Додамо, що “Барселона” поступилася в чвертьфіналі “Баварії” 2:8. В останніх 28 офіційних матчах “Баварія” здобула 27 перемог при одній нічиї.
“Олександрія” залишає чемпіона, “Лівий берег” повертається в еліту, а “Кудрівка” зберігає прописку - результати перехідних матчів УПЛ
Інфантіно захистив високі ціни на квитки ЧС-2026 та відповів на критику вболівальників
Чемпіонат світу-2026: другий господар турніру, Канада, розпочне змагання проти Боснії
Визначилися суперники українських клубів у другому кваліфікаційному раунді єврокубків