Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто після свого сьогоднішнього візиту в Україну висловився про процес відновлення довіри між державами, на що може знадобитися тривалий час.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook-сторінку угорського чиновника.
Сійярто після проведення в Ужгороді шестигодинних переговорів з українським колегою Дмитром Кулебою та керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком опублікував відео з кадрами його сьогоднішнього візиту та спільної прес-конференції.
Відповідний ролик угорський міністр підписав досить лаконічно, з власною оцінкою щодо відносин між двома державами.
“Україно, ще довгий шлях до відновлення довіри”, – йдеться в його дописі.
Також Сійярто заявив, що в ході сьогоднішніх переговорів було зроблено “обнадійливі кроки для відновлення атмосфери довіри між Угорщиною та Україною, однак шлях ще довгий, і потрібно буде багато працювати”.
Він додав, що Будапешт до цього готовий.
Візит Сійярто в Україну
Нагадаємо, сьогодні, 29 січня, голова міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто прибув до Ужгорода де зустрівся главою МЗС України Дмитром Кулебою та керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком. Чиновники зазначили, що переговори стосуватимуться нормалізації українсько-угорських відносин.
Пізніше в Ужгороді відбулась спільна прес-конференція чиновників обох країн, під час якої сторони зробили низку заяв щодо надання допомоги, питань про нацменшини на Закарпатті, секторального співробітництва, повномасштабного вторгення РФ, підготовку зустрічі лідерів України та Угорщини.
Усі подробиці візиту Сійярто в Ужгород та зустрічі представників України та Угорщини – читайте в матеріалі РБК-Україна.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Пентагон включив Alibaba, Baidu та BYD до списку компаній, пов'язаних з армією Китаю
Суд відмовив Байдену у спробі заблокувати оприлюднення записів у справі спецпрокурора
Україна є бронежилетом Європи та стримує імперіалізм рф - президент Естонії
СБУ атакувала найбільший нафтогазовий термінал на півдні росії