КИЇВ. 24 серпня. УНН. В Орландо відбувся третій поєдинок першого раунду плей-офф НБА — “Торонто Репторс” завдав розгромної поразки “Бруклін Нетс”, повідомляє УНН з посиланням на сайт команди.
З перших секунд матчу канадський колектив захопив ініціативу на паркеті та повів у рахунку, пішовши у відрив (20:10). До кінця поєдинку “Репторс” не підпускали до себе опонентів та святкували впевнену звитягу 117:92.
У складі переможців найрезультативнішим гравцем став Паскаль Сіакам, який набрав 26 очок, у Фреда Ванвліта — 22, а 20 балів і 13 підбирань у Сержа Ібаки. У “Нетс” 23 бали в активі Тайлера Джонсона.
Також додамо, “Торонто” збільшив відрив серії до чотирьох перемог — 3:0.
МОК презентував офіційні емблеми зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор Alpes 2030
Іспанія розгромила Саудівську Аравію після осічки з Кабо-Верде на ЧС-2026
Усик розкрив подробиці знайомства з Дональдом Трампом у Білому домі
"МЮ" придбав земельну ділянку для будівництва нового стадіону на 100 тис. місць