Сьогодні, на День Незалежності України, мер столиці Віталій Кличко привітав киян зі святом.
Він наголосив:
-Незалежність і воля завойовуються в боротьбі. Ціною єднання і зусиль багатьох людей. Ціною втрат і перемог.
Українці довели, що здатні боротися і перемагати!
І ми все подолаємо! Бо любимо свою країну, змінюємо її, робимо успішною європейською державою.
З Днем незалежності! Слава Україні!
Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!
У Лаврі та Мистецькому арсеналі у Києві триває гасіння пожеж після масованого удару рф
Наслідки атаки на Київ: горять МАФи на Шулявці, під ударом кіностудія імені Довженка
СБУ показала уламки російського дрона "Герань-2", яким рф вдарила по Лаврі
У Дарницькому районі Києва через ворожу атаку постраждала людина та виникли пожежі