Принцеса Уельська Кейт завершила випробування National Three Peaks Challenge, підкоривши три найвищі вершини Англії, Шотландії та Уельсу менш ніж за 24 години. Про це повідомляє The Telegraph, пише УНН.
Деталі
Принцеса піднялася на Бен-Невіс, Скафелл-Пайк і Сноудон, щоб зібрати кошти для благодійної організації The Royal Marsden Cancer Charity, яка підтримує лікарню, де вона сама проходила лікування від онкологічного захворювання.
У зверненні після завершення випробування Кейт заявила, що хотіла привернути увагу до життя людей після встановлення онкологічного діагнозу та важливості комплексної допомоги.
Я взялася за National Three Peaks Challenge не просто як за фізичне випробування, а як за можливість дослідити життя після діагнозу та віддати щось у відповідь
За даними британських ЗМІ, Кейт подолала близько 37 кілометрів маршруту із загальним набором висоти понад 3 тисячі метрів. На фініші її зустріли принц Вільям, троє дітей, батьки та брат.
Принцеса також наголосила, що онкологічні захворювання впливають не лише на фізичний стан людини, а й на її психологічне, емоційне та соціальне життя.
Разом ми можемо підтримати кожного, хто живе з раком, щоб ніхто не почувався непоміченим або покинутим
Зеленський і Рінкевичс обговорили оборонну співпрацю та вступ України до ЄС
У Венесуелі кількість жертв землетрусу зросла до 920
Густий дим зафіксували над Тюменським НПЗ після атаки дронів
Генштаб підтвердив ураження Оренбурзького ГПЗ та гелієвого заводу, пошкодження центру космічного зв'язку у рф