КИЇВ. 24 серпня. УНН. На Філіппінах стався подвійний вибух, у результаті якого загинуло щонайменше 10 осіб. Крім того, повідомляється про мінімум 17 постраждалих. Про це повідомляє УНН з посиланням на Аl Jazeera.
“За даними влади, щонайменше 10 осіб були вбиті в результаті двох вибухів, в тому числі одного, імовірно, здійсненого терористкою-смертницею, в місті Холо на півдні Філіппін”, — пише видання.
Відзначається, що глава філіппінського Червоного Хреста Річард Гордон сказав, що вибух стався приблизно опівдні.
“Гордон, який також є сенатором, сказав, що мотоцикл з саморобним вибуховим пристроєм вибухнув поруч з військовою вантажівкою. Офіс Червоного Хреста в Холо знаходиться недалеко від місця вибуху. У результаті першого вибуху загинули п’ять солдатів і четверо мирних жителів”, – зазначає видання.
За повідомленнями ЗМІ, коли влада оточувала цей район, другий вибух, імовірно, здійснений терористкою-смертницею, вбив одну людину, повідомив генерал-лейтенант Корлето Вінлуан. Якщо це підтвердиться, це буде четвертий відомий теракт смертника в країні.
Додається, що в результаті двох атак постраждали не менше 17 військовослужбовців.
Нагадаємо, влада Сирії назвали терактом вибух, що спричинив знеструмлення всієї країни.
Європу накриє екстремальна спека до 40 градусів найближчими днями
Майже 90 людей постраждали під час зіткнення потягів в Англії, 11 осіб у критичному стані
У Лондоні чоловік в'їхав у натовп, п'ятеро людей поранено
У США готують додаткове фінансування війни з Іраном на тлі суперечок у Конгресі