КИЇВ. 25 серпня. УНН. Поки головнокомандувач ЗСУ доповідає про дотримання режиму тиші на Донбасі, окупаційні війська зміцнюють свої оборонні позиції, обладнують місця для ведення вогню та мінують нові ділянки уздовж дороги. Про це повідомили в МО із посиланням на Головне управління розвідки, передає УНН.
Зазначається, що окупаційні війська активно нарощують інженерне обладнання передових позицій: відновлюють наявні і будують нові окопи, бліндажі, ходи сполучень, обладнують додаткові місця для ведення вогню.
Окрім того, бойовики встановлюють мінно-вибухові загородження і мінують ділянки місцевості вздовж доріг із використанням протитанкових мін.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корупція у Збройних силах: 1 млн грн хабаря за медичні маски
Нагадаємо, Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак раніше доповідав президенту про те, що українська сторона дотримується режиму тиші на Донбасі. А збоку ворога, за його словами, бувають поодинокі обстріли, проте їх Хомчак не вважає за порушення “перемир’я” та пропонує “взагалі не враховувати”.
Також нагадаємо, у ЗСУ вирішили відмовитися від 120-міліметрових мінометів “Молот”.
Всесвітній день біженців: скільки українців залишаються за кордоном
На Черкащині правоохоронець отримав підозру через побиття чоловіка під час оповіщення
Атака рф на Одещину 26 червня - пошкоджений енергетичний обʼєкт
На Дніпропетровщині почали примусову евакуацію ще з 23 населених пунктів