КИЇВ. 26 серпня. УНН. В Україні за останні 5 років “розтоптали” кращих фахівців, зокрема, епідеміологів. Про це в ефірі ток-шоу “Пульс” заявила лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська, передає УНН.
“Мені складно уявити будь-яку країну Європи, або Сполучені Штати, де так байдуже ставляться до всіх фахівців. За останні 5 років знищені, розтоптані всі кращі фахівці. Це те, що люди бачать в ЗМІ. А на місця привели тих людей, які поняття не мають, куди вони потрапили. Вони не мають профільної освіти тощо”, — зазначила Голубовська.
У той же час, з її слів, троє колишніх санітарних лікаря все-таки були залучені до роботи оперативного штабу по боротьбі з COVID-19.
“Фахівці знищені, кращий персонал пішов, вірусологи пішли, зараз стали галопом їх всіх набирати. П’ять років ВНЗ в країні ми не набираємо епідеміологів на навчання”, — сказала вона.
Як повідомляв УНН, за словами Голубовської, незважаючи на те, що Україна — це країна хронічних епідемій, у нас до сих пір так і немає санітарно-епідеміологічної служби, немає затвердженої процедури проведення епідрозслідування на рівні держави.
У Харкові лікарку ВЛК підозрюють в організації схеми з фіктивною вагітністю для звільнення військової зі служби
Північний міст Києва ремонтують до 22 червня 2026 - які смуги закриті, схема
Електронні права в Україні 2026 - як отримати та чи потрібні традиційні документи
Власники нерухомості наростили сплату податку на 13% - де найбільше