КИЇВ. 26 серпня. УНН. Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська заявила, що прекрасно розуміє, що радикально стримати COVID-19 вже не вдасться і треба мінімізувати ризики. Про це вона сказала в ефірі ток-шоу “Пульс”, передає УНН.
“Я, наприклад, як інфекціоніст, прекрасно розумію — радикально стримати хворобу нам вже не вдасться. Потрібно мінімізувати ризики. Потрібно зберегти ось ці обмежувальні заходи, подобається це людям, чи ні, тому що це все стримує. Це не запобігає повністю, але стримує”, — сказала Ольга Голубовська.
Нагадаємо, Голубовська заявила, що в Україні почалася друга хвиля COVID-19.
Дощі, грози і навіть град - якої погоди чекати в Україні у найближчі три дні
На Харківщині жінку з інвалідністю використали у схемі виїзду за кордон через фіктивний шлюб
Закордонний паспорт в Україні можуть видавати довше - у чому причина
Затримка поїздів 15 червня - Укрзалізниця назвала причини та список рейсів