КИЇВ. 26 серпня. УНН. Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська заявила, що прекрасно розуміє, що радикально стримати COVID-19 вже не вдасться і треба мінімізувати ризики. Про це вона сказала в ефірі ток-шоу “Пульс”, передає УНН.
“Я, наприклад, як інфекціоніст, прекрасно розумію — радикально стримати хворобу нам вже не вдасться. Потрібно мінімізувати ризики. Потрібно зберегти ось ці обмежувальні заходи, подобається це людям, чи ні, тому що це все стримує. Це не запобігає повністю, але стримує”, — сказала Ольга Голубовська.
Нагадаємо, Голубовська заявила, що в Україні почалася друга хвиля COVID-19.
Ціни на будинки в Україні - скільки коштує нерухомість у різних містах, дані ЛУН
Що святкують 21 червня в Україні та світі
Лісовий відповів, чи розглядається спрощення НМТ для вступників
Роками вчиняв сексуальне насильство над дітьми: справу засновника християнського центру у Вінниці передали до суду