Президент України Володимир Зеленський заявив, що ті, хто допустив легку здачу Кримського півострова під окупацію, повинні понести відповідальність. За його словами, для нього деокупація Криму є таким самим пріоритетом, як і повернення Донбасу.
Про це він заявив в інтерв’ю Euronews, передає прес-служба Офісу президента.
Він заявив, що віддавати Крим не можна було і це велика проблема.
“Але сьогодні ми вже не можемо говорити та кусати лікті щодо того, як це відбулося. Я впевнений, що за це коли-небудь всі відповідатимуть. Багато хто в цьому брав участь”, – заявив Зеленський.
Він сказав, що порушував “кримське питання” на переговорах у нормандському форматі, але Росія відмовилася його обговорювати. За словами президента, за шість років не створено жодного переговорного майданчика з питання деокупації Криму і це будуть намагатись виправити.
Нагадаємо, у МЗС назвали ще один можливий майданчик для деокупації Криму.
Раніше в українському уряді заявили про намір створити платформу для деокупації Криму за участі Сполучених Штатів та Британії.
У Держдепі США вважають, що Україна на цей момент виграє війну
Іран знову обмежив прохід суден через Ормузьку протоку попри угоду з США
Трамп і Зеленський приїдуть на саміт G7 у Франції
Зеленський візьме участь у засіданні "Рамштайн" - Рютте привідкрив порядок денний