Більше води: де у Києві будують нові бювети

Джерело

У Києві будують нові бювети на бульварі Перова та Голосіївському проспекті, а на вулиці Прирічна – облаштовують нову артезіанську свердловину.

У Києві на бульварі Перова, 40 будують новий бюветний комплекс. Про це повідомила директорка спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» Світлана Козловська.

– У Дніпровському районі з’явиться новий бювет. Його будівництво завершать до кінця вересня. До кінця року плануємо побудувати новий бюветний комплекс і в Голосіївському районі – на Голосіївському проспекті, 5-15, – сказала Світлана Козловська.

Також, за її словами, для відновлення роботи непрацюючого бювету облаштують нову артезіанську свердловину малої продуктивності на вулиці Прирічна, 19 в Оболонському районі.

Станом на 25 серпня завершено 70% запланованих на 2020 рік капремонтів бюветних комплексів. А завершити всі відповідні роботи планують до кінця вересня.

Нагадаємо, чому вода у кранах киян має дивний запах.

Ольга Косова

Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!

Схожі повідомлення