У Києві будують нові бювети на бульварі Перова та Голосіївському проспекті, а на вулиці Прирічна – облаштовують нову артезіанську свердловину.
У Києві на бульварі Перова, 40 будують новий бюветний комплекс. Про це повідомила директорка спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» Світлана Козловська.
– У Дніпровському районі з’явиться новий бювет. Його будівництво завершать до кінця вересня. До кінця року плануємо побудувати новий бюветний комплекс і в Голосіївському районі – на Голосіївському проспекті, 5-15, – сказала Світлана Козловська.
Також, за її словами, для відновлення роботи непрацюючого бювету облаштують нову артезіанську свердловину малої продуктивності на вулиці Прирічна, 19 в Оболонському районі.
Станом на 25 серпня завершено 70% запланованих на 2020 рік капремонтів бюветних комплексів. А завершити всі відповідні роботи планують до кінця вересня.
Нагадаємо, чому вода у кранах киян має дивний запах.
Ольга Косова
Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!
росія атакувала Україну 70 ракетами та 611 дронами: результати роботи ППО
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро
Без світла залишалось понад 140 тисяч киян північної частини міста
У Києві сервал випав з вікна сьомого поверху, його шпиталізували