Президент України Володимир Зеленський заявив, що ті, хто допустив легку здачу Кримського півострова під окупацію, повинні понести відповідальність. За його словами, для нього деокупація Криму є таким самим пріоритетом, як і повернення Донбасу.
Про це він заявив в інтерв’ю Euronews, передає прес-служба Офісу президента.
Він заявив, що віддавати Крим не можна було і це велика проблема.
“Але сьогодні ми вже не можемо говорити та кусати лікті щодо того, як це відбулося. Я впевнений, що за це коли-небудь всі відповідатимуть. Багато хто в цьому брав участь”, – заявив Зеленський.
Він сказав, що порушував “кримське питання” на переговорах у нормандському форматі, але Росія відмовилася його обговорювати. За словами президента, за шість років не створено жодного переговорного майданчика з питання деокупації Криму і це будуть намагатись виправити.
Нагадаємо, у МЗС назвали ще один можливий майданчик для деокупації Криму.
Раніше в українському уряді заявили про намір створити платформу для деокупації Криму за участі Сполучених Штатів та Британії.
Лідери G7 погодилися посилити ППО для України і санкційний тиск на рф - ЗМІ
G7 підтримала операцію України по московському регіону, а Трамп розглядає ліцензії на ракети Patriot – Зеленський
Фінляндія виділила €40 млн на зброю для України через PURL (61)
росія спробує заблокувати вступ України до ЄС, якщо процес не прискорити - Зеленський