Мир на Донбасі настане лише тоді, коли Росія піде геть — Павленко

 Джерело

Вибори на окупованих територіях Донбасу можливі лише за умови, якщо Росія забере звідти своїх найманців, поверне Україні заручників і контроль над цими територіями.

Про це у коментарі журналістам заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Ростислав Павленко, трансляцію вів “Прямий”.

“Єдина дорога до миру – це Росія йде геть (з окупованих нею територій – ред.), забирає своїх найманців, роззброює ці угрупування, повертаються всі заручники, повертається контроль над територією. Лише тоді можемо говорити про відновлення українського законодавства на тих територіях. І вже після цього складуться умови для виборів. Будь-що інше не є миром і йде не на користь Україні”, – сказав депутат.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *