25 серпня двоє українських військових на Донбасі підірвалися на протипіхотній міні, яку бойовики встановили дистанційним способом.
Про це йдеться у повідомленні пресцентру штабу ООС.
Як зазначається, двоє бійців ЗСУ підірвалися на протипіхотній осколковій міні натяжної дії ПОМ-2 під час огляду місцевості.
“В результаті вибуху вони отримали осколкові поранення і зараз перебувають на лікуванні. Стан їх здоров’я задовільний”, – йдеться у повідомленні.
За попередніми даними, міна була закинута дистанційним методом, і супротивник на Донбасі вдається до таких провокацій.
Крім підриву на міні, більше порушень режиму тиші 25 серпня зафіксовано не було.
Нагадаємо, 25 серпня у зоні бойових дій на Донбасі підірвалися двоє військових. Вони отримали поранення, але залишилися живими.
За добу 24 серпня на Донбасі зафіксовано один факт порушення режиму припинення вогню з боку путінських найманців.
Партизани заявили про диверсію на підстанції в таганрозі та зрив виробництва російських дронів
Німеччина може повернути обов’язковий військовий призов уже з 2027 року – The Telegraph
Україна передала ОЕСР оновлену заявку на членство - Зеленський
Лідер "Хезболли" висунув умову для перемир'я та пригрозив відповіддю на дії Ізраїлю