Підрив військових на Донбасі: бойовики дистанційно встановили протипіхотну міну

 Джерело

25 серпня двоє українських військових на Донбасі підірвалися на протипіхотній міні, яку бойовики встановили дистанційним способом.

Про це йдеться у повідомленні пресцентру штабу ООС.

Як зазначається, двоє бійців ЗСУ підірвалися на протипіхотній осколковій міні натяжної дії ПОМ-2 під час огляду місцевості.

“В результаті вибуху вони отримали осколкові поранення і зараз перебувають на лікуванні. Стан їх здоров’я задовільний”, – йдеться у повідомленні.

За попередніми даними, міна була закинута дистанційним методом, і супротивник на Донбасі вдається до таких провокацій.

Крім підриву на міні, більше порушень режиму тиші 25 серпня зафіксовано не було.

Нагадаємо, 25 серпня у зоні бойових дій на Донбасі підірвалися двоє військових. Вони отримали поранення, але залишилися живими.

За добу 24 серпня на Донбасі зафіксовано один факт порушення режиму припинення вогню з боку путінських найманців.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *