У Києві квітнуть яскраві рослини в «Індонезійському традиційному саду». Фотографії екзотичних дерев та кущів опублікували у Національному ботанічному саду імені Гришка.
– Етноботанічну ділянку у ботсаду заклали у 2017 році. Там представлені рослини, які характерні для цього регіону. Оскільки це тропіки, то частину рослин, наприклад бананові дерева, у нас «мігруючі»: навесні, коли уже нема морозів переносимо із теплиць, а у жовтні повертаємо назад. Так, як рослини ростуть у кадках, то їм не шкодить таке переселення, – розповіла «Вечірньому Києву» куратор ділянки «Індонезійський традиційний сад» Надія Попіль.

Зараз на ділянці квітують кущу гібіскусу і різнокольорові олеандри. Хоча батьківщиною цього виду вважають Індію, проте він також дуже поширений у інших країнах субтропіків і тропіків. Японці його називають «персик з листям бамбука».
Бо олеандр має листя подібне до листя бамбука, а квіти подібні до квітів персика.

До слова, росте на цій ділянці саду і справжній бамбук.
Наталка Марків
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро
СБУ показала уламки російського дрона "Герань-2", яким рф вдарила по Лаврі
Щонайменше четверо загиблих та десятки поранених - Київ зазнав комбінованої атаки ворога
У Києві поліція відкрила справу проти сталкера через переслідування жінок