КИЇВ. 26 серпня. УНН. Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні підвищив посадові оклади бюджетникам у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати до 5 тис. грн з 1 вересня. Про це написав у своєму Telegram-каналі присутній на засіданні нардеп Олексій Гончаренко, передає УНН.
“Кабмін підвищив посадові оклади (тарифні ставки) бюджетникам, у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати з 4 723 грн до 5 000 грн з 1 вересня. Посадовий оклад (тарифна ставка) 1 розряду тепер буде 2 225 грн”, — написав Гончаренко.
Також він додав документ уряду, в якому зазначається, що найбільший посадовий оклад отримуватимуть працівники 11-го тарифного розряду — 4 383 грн.
Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила за основу та в цілому законопроект № 3963 про підвищення мінімальної зарплати з 1 вересня 2020 року до 5 тис. грн, поданий Президентом України Володимиром Зеленським.
Програми кредитування оборонки та енергетики планують розширити - Прем'єр
Росія імпортуватиме паливо через гострий дефіцит на тлі атак українських дронів
Для стабілізації ринку праці після війни потрібно залучити 3,1 млн людей - оцінка уряду
Комітет Ради рекомендував ухвалити закон про підвищення податку для банків до 50% ще на рік