У столиці Білорусі Мінську відключили інтернет. Один із мобільних операторів повідомив, що пропускна здатність мобільного інтернету знижена на вимогу державних органів.
Про це повідомляє прес-служба оператора мобільного зв’язку А1 в Twitter.
“Виконання цієї вимоги веде до погіршення якості передачі даних або тимчасової недоступності послуги”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, перебої в роботі інтернету в Мінську раніше спостерігалися 23 серпня.
Крім того, Радбез Білорусі прийняв постанову про стабілізацію ситуації в країні.
У Молдові викрили схему з незаконного вивезення в рф обладнання для військових літаків
Британія планує криміналізувати терапію, спрямовану на зміну гендерної орієнтації
У держдумі рф пригрозили "рознести половину Фінляндії", адже вона "перетворюється на другу Україну"
Литва першою у світі демонтує реактори чорнобильського типу на АЕС