З Донецької області евакуювали майже всіх дітей, але ще декілька дітлахів залишається в Торецькій та Курахівській громадах. Про це в ефірі телемарафону розповів голова Донецької ОВА Вадим Філашкін, передає УНН.
Деталі
“Вкотре наголошую, щоб люди виїжджали з області, берегли себе та своїх близьких. Евакуація триває. Зараз в нас обов’язкова евакуація по всій області і з лінії фронту примусова евакуація. Майже всіх діточок ми вивезли. Залишилося декілька дітей в Торецькій громаді та Курахівській громаді. А так з лінії фронту всіх діточок вивезли”, – сказав Філашкін.
Нагадаємо
російські війська сьогодні вранці в черговий раз обстріляли селище Калинове Новогродівської громади Донецької області. Відомо про одну загиблу людину та ще двох травмованих.
Відводи, переноси та 45 операцій попри заборону – чим запам'яталась справа лікарів Odrex
Удар "Іскандером" по Одеському району - одна людина загинула, троє постраждали
Федоров анонсував "поступове звільнення" військових з найдовшою службою і роз'яснив відстрочки
Ціни на квартири в Україні 2026 - де найбільше подорожчали оренда та продаж житла