З Донецької області евакуювали майже всіх дітей, але ще декілька дітлахів залишається в Торецькій та Курахівській громадах. Про це в ефірі телемарафону розповів голова Донецької ОВА Вадим Філашкін, передає УНН.
Деталі
“Вкотре наголошую, щоб люди виїжджали з області, берегли себе та своїх близьких. Евакуація триває. Зараз в нас обов’язкова евакуація по всій області і з лінії фронту примусова евакуація. Майже всіх діточок ми вивезли. Залишилося декілька дітей в Торецькій громаді та Курахівській громаді. А так з лінії фронту всіх діточок вивезли”, – сказав Філашкін.
Нагадаємо
російські війська сьогодні вранці в черговий раз обстріляли селище Калинове Новогродівської громади Донецької області. Відомо про одну загиблу людину та ще двох травмованих.
Почаївська лавра пройде перевірку від ДЕСС щодо зв'язків із забороненою релігійною організацією
Погода в Україні 24-28 червня - коли прийде спека і в які області, де грозові дощі
Відводи, переноси та 45 операцій попри заборону – чим запам'яталась справа лікарів Odrex
Спека у Європі - ЄС закликають до екстреного саміту