З Донецької області евакуювали майже всіх дітей – ОВА

 Джерело

З Донецької області евакуювали майже всіх дітей, але ще декілька дітлахів залишається в Торецькій та Курахівській громадах. Про це в ефірі телемарафону розповів голова Донецької ОВА Вадим Філашкін, передає УНН.

Деталі

“Вкотре наголошую, щоб люди виїжджали з області, берегли себе та своїх близьких. Евакуація триває. Зараз в нас обов’язкова евакуація по всій області і з лінії фронту примусова евакуація. Майже всіх діточок ми вивезли. Залишилося декілька дітей в Торецькій громаді та Курахівській громаді. А так з лінії фронту всіх діточок вивезли”, – сказав Філашкін.

Нагадаємо

російські війська сьогодні вранці в черговий раз обстріляли селище Калинове Новогродівської громади Донецької області. Відомо про одну загиблу людину та ще двох травмованих.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *