Южаніна про побиття активістки у Дніпрі: Зеленський має вибачитися за дії своїх охоронців

 Джерело

Президент України Володимир Зеленський має відреагувати на побиття його охоронцями активістки у Дніпрі та вибачитися за цей випадок.

Про це в ефірі “Прямого” заявила народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Ніна Южаніна.

“Якщо президент не буде чути про подібні випадки порушення законодавства, зокрема з боку його охоронців, то тримання його у теплій ванні ні до чого доброго не призведе. У парламенті ж немає можливості розглядати такі питання. Бо фракція Зеленського, яка не хоче нікого чути, пропускають усе повз вуха і ніяк не реагують на всі виклики останнього часу, які відбуваються навколо президента і його фракції в цілому.

Гадаю, що найбільш позитивну роль зараз може зіграти реакція президента щодо побиття дівчат. Президент має пояснити ситуацію і коректно вибачитись”, – сказала представниця “Європейської Солідарності”.

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, у Дніпрі охорона Зеленського у Дніпрі зламала ребро дівчині-активістці.

ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ НЕ ПОЧУВ ПИТАНЬ НАРОДУ: У ДНІПРІ ОХОРОНА ЗЕЛЕНСЬКОГО НАПАЛА НА АКТИВІСТІВ

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *