КИЇВ. 27 серпня. УНН. Український музикант Сергій Бабкін з дружиною Сніжаною заразилися коронавірусом. Про це музикант написав у себе в Instagram, передає УНН.
“Друзі, ми зі Сніжаною отримали позитивні тести на COVID-19. Де ми могли заразитися? Не знаємо. Скрізь. Конкретного місця і дня немає. Та й з тими, хто явно хворів, ми не контактували. Завжди дотримувалися запобіжних заходів: носили маски, обробляли руки, дотримувалися дистанції”, – написав Бабкін.
Він повідомив, що з дружиною знаходиться на самоізоляції, на зв’язку з лікарем, а також що пара оповістіла про результат тесту всіх, з ким контактувала.
Як повідомляв УНН, на минулому тижні стало відомо, що у лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко виявили коронавірус.
Чи готова енергосистема України до аномальної спеки та які загрози її роботі існують
Поліція викрила шахраїв, які виманили понад 1 млн грн під виглядом благодійних фондів
Нижній Вал на Подолі Києва частково закритий 23 червня - де ремонт, схема
МОН затвердило реформу старшої школи - що зміниться