У Трансшипі розповіли, як піднімали “Делфі”

 Джерело

КИЇВ. 27 серпня. УНН. У компанії “Трансшип” розповіли, як піднімали затонулий біля берегів Одеси танкер “Делфі”, передає УНН.

В операції були задіяні чотири одиниці флоту – потужний плавкран “Атлас-4”, основні буксири “DiamondN” і “TopazN”, а також допоміжний буксир “Авант”, яким вдалося підійти до судна. За екологічною обстановкою під час операції стежив нафтосміттєзбирач – теплохід Sea Ant.

Тепер, коли танкер поставили на кіль, почнеться наступний етап – проведення герметизації низки відсіків і подальший ремонт для забезпечення плавучості “Делфі”.

Потім судно відбуксирують з пляжу за допомогою понтона і плавучого крана, розповіли в “Трансшипі”.

Як раніше повідомляв міністр інфраструктури Владислав Криклій, тільки 21 липня, після низки невдалих спроб судновласника “Делфі” підняти затонуле судно, держава отримала право на організацію підйому. Тоді ж свою допомогу державі запропонували дві компанії “Трансшип” і “Бруклін – Київ”. Перша погодилася виконати роботи з підйому судна, а друга – їх оплатити.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *