У Київській обласній держадміністрації заявили, що ситуація з коронавірусом в Україні погіршується. Зокрема, зростають показники захворюваності.
Про це повідомляє прес-служба КОДА.
В ОДА повідомляють, що з відновленням роботи навчальних закладів, з поверненням більшості людей з відпусток, з похолоданням можуть з’явитись нові задачі, які вже треба вирішувати.
“Частина області вже в “помаранчевій” зоні небезпеки поширення хвороби. Ще частина – в “жовтій”. Є серйозні передумови для подальших обмежень“, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, в України виявили спалах нових випадків коронавірусу, за добу заразились 1974 людини.
Зазначимо, в Україні продовжили карантинне зонування мінімум до 1 листопада.
Раніше повідомлялось, що Кабінет міністрів України закрив кордони на в’їзд іноземцям до 28 вересня.
Україна отримала доступ до екстреної кібердопомоги ЄС
Туск попередив про наслідки протистояння України та Польщі
Євролідери не змогли погодити швидшу євроінтеграцію України
Тисячі сербів вийшли на протест з вимогою відставки Вучича