Уряд Естонії прийняв постанову, якою вводяться санкції проти білоруських чиновників. Санкціями передбачається заборона на в’їзд до Естонії для тих осіб, які відповідають за фальсифікацію виборів, насильство і порушення прав людини або ж сприяли цьому.
Про це повідомляє видання ERR.
“Народ Республіки Білорусь має право вільно обирати своє майбутнє, він ясно висловив волю до демократичних змін. Єдина можливість для цього – дійсно вільні і незалежні вибори, – заявив прем’єр-міністр Естонії Юрі Ратас.
Санкції вводяться спільно з Латвією і Литвою. До введення санкцій зараз готується і Євросоюз.
Постанова уряду набуде чинності в загальному порядку.
Нагадаємо, Литва включила в санкційний список президента Білорусі Олександра Лукашенка і ще 117 білоруських чиновників.
Нагадаємо, до цього в ЄС не визнали результати виборів в Білорусі і почали роботу над санкціями.
Україна отримала доступ до екстреної кібердопомоги ЄС
Трамп заявив, що Мелоні "благала" про спільне фото на саміті G7. Прем'єрка Італії назвала це "повністю вигаданою" історією
"Росія повинна укласти угоду". Трамп висунув Путіну вимогу після зустрічі з Зеленським
Віцепрем'єр Качка закликав відкрити всі переговорні кластери для засвідчення серйозності ЄС, попередив про "знак запитання"