У Німеччині штрафуватимуть за відсутність маски – Меркель розкрила суму

 Джерело

У німецькому уряді вирішили кардинальним чином боротися з порушниками епідемічних правил, які ввели через пандемію COVID-19. Віднедавна людей, які ігнорують вимоги використання медичних масок, штрафуватимуть. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на заяву федеральної канцлерки Ангели Меркель.

За її словами, штрафні санкції сягатимуть 50 євро.

“Протягом останніх місяців інфекційні показники зросли. Ми сприймаємо це дуже серйозно. У світлі цього нам потрібно переглянути наші стратегії”, — пояснила Меркель.

Напередодні відбулися переговори за участю керівництва 16 федеральних земель ФРН. Очільниця уряду наголосила, під час зустрічі посадовці “обговорили різноманітні деталі щодо утримання пандемії під контролем”.

“Ми домовилися ввести мінімальний штраф в 50 євро в усіх землях, за винятком Саксонії-Ангальт”, — додала Меркель.

Політики виступили з одноголосним закликом до відмови від туристичних поїздок до регіонів, де епідемічні показники оцінили як небезпечні.

Нагадаємо, станом на 27 серпня на всій планеті встановили вже понад 24 мільйони діагнозів COVID-19. З них безпосередньо на території Німеччини вже майже 240 тисяч, однак цей показник — один з найменших серед великих та розвинених держав.

Сполучені Штати продовжують утримувати “лідерство” в цьому рейтингу за поширенням інфекції — майже 6 мільйонів випадків. Тим часом в Україні – 112 059.

Як повідомляв ONLINE.UA, 27 серпня очільник РНБО України Олексій Данілов звернувся до українців із важливим застереженням — за його словами, якщо громадяни не будуть дотримуватися правил карантину, до 25 жовтня кількість випадків зараження в Україні досягне 360 тисяч.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *