У німецькому уряді вирішили кардинальним чином боротися з порушниками епідемічних правил, які ввели через пандемію
За її словами, штрафні санкції сягатимуть 50 євро.
“Протягом останніх місяців інфекційні показники зросли. Ми сприймаємо це дуже серйозно. У світлі цього нам потрібно переглянути наші стратегії”, пояснила Меркель.
Напередодні відбулися переговори за участю керівництва 16 федеральних земель ФРН. Очільниця уряду наголосила, під час зустрічі посадовці “обговорили різноманітні деталі щодо утримання пандемії під контролем”.
“Ми домовилися ввести мінімальний штраф в 50 євро в усіх землях, за винятком Саксонії-Ангальт”, додала Меркель.
Політики виступили з одноголосним закликом до відмови від туристичних поїздок до регіонів, де епідемічні показники оцінили як небезпечні.
Нагадаємо, станом на 27 серпня на всій планеті встановили вже понад 24 мільйони діагнозів
Сполучені Штати продовжують утримувати “лідерство” в цьому рейтингу за поширенням інфекції — майже 6 мільйонів випадків. Тим часом в Україні – 112 059.
Як повідомляв ONLINE.UA, 27 серпня очільник РНБО України Олексій Данілов звернувся до українців із важливим застереженням — за його словами, якщо громадяни не будуть дотримуватися правил карантину, до 25 жовтня кількість випадків зараження в Україні досягне 360 тисяч.
Зеленський зустрівся із прем'єром Словаччини Фіцо і запросив його в Україну
Сибіга подякував Британії за перехоплення судна з російського "тіньового флоту"
У москві вперше за 23 роки скасували концерт на красній площі до дня росії
Війна РФ проти України. ЄС має докази участі Китаю у вишколі російських солдатів