Я з ними спілкувався – Кравчук виступив з резонансною заявою

 Джерело

Член команди президента Володимира Зеленського та член української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук зробив гучну заяву — він розповів, що дійсно спілкувався з членами угруповань “ДНР” і “ЛНР” на засіданні ТКГ 19 серпня, яке відбулося у форматі відеоконференції. Політик звернув увагу на те, що офіційний Київ дуже часто робить вигляд, що окупаційної влади не існує, однак, на його думку, це хибна позиція. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на “Новини Донбасу“.

“Там були представник від Луганська і представник від Донецька. Власне кажучи, вони там завжди присутні. Це ми робимо вигляд, що їх там немає”, — наголосив Леонід Кравчук.

Журналісти уточнили у політика, чи йдеться про представників “ЛДНР”, глава української делегації в ТКГ відповів: “Безумовно”.

Окрім того, Кравчук нагадав, що підписи тодішніх глав “ЛДНР” Олександра Захарченко та Ігоря Плотницького стоять в документі 2015 року — “Комплексі заходів щодо виконання Мінських угод”.

“Говорити про те, що ми з ними не спілкуємося… Ну а як би вони підписали, а з ними не спілкувалися? Не треба гратися в політику, потрібно реально на неї дивитися. Вони там були і були на нашій зустрічі ТКГ недавно. Я з ними спілкувався”, — зазначив Леонід Кравчук.

Варто звернути увагу на те, що у Тристоронню контактну групу формально входять представники України, Росії та ОБСЄ. Однак в засіданнях беруть участь і члени “ЛДНР” в якості представників окремих районів Донецької та Луганської областей. Заступник голови української делегації, віце-прем’єр Олексій Резніков розповідав, що “ЛДНР” туди запрошує ОБСЄ, яка є модератором переговорів. У самій ОБСЄ називають цих людей тими, кому «належить фактичний контроль» над непідконтрольними Києву територіями.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *