У Німеччині затвердили нові карантинні заходи для боротьби з поширенням COVID-19. Зокрема, уряд ввів штрафи за відмову носити маску в громадських місцях.
Про це повідомляє Deutshe Welle.
Так, за відмову носити захисну маску в громадських місцях у Німеччині буде передбачений штраф у розмірі мінімум 50 євро.
При цьому наголошується, що така норма не буде діяти на території федеральної землі Саксонія-Анхальт, прем’єр якої Райнер Хазелофф рішуче висловився проти.
У разі порушення рекомендацій влади про відвідування країн і регіонів з високим рівнем ризику зараження коронавірусом громадяни не зможуть претендувати на компенсацію збитків внаслідок перебування на карантині.
Масові заходи тепер заборонені в Німеччині до кінця 2020 року. Вболівальники не будуть допускатися на стадіони як мінімум до кінця жовтня.
Нагадаємо, Німеччина скасовує обов’язковий тест на COVID-19 для туристів.
Крім того, раніше у Німеччині заявили про другу хвилю коронавіруса.
Небезпечні рослини і вплив клімату - звідки в Україні борщівник і амброзія
Зміни клімату в Україні - знизити спеку у містах допомагають парки, зелені дахи і дощові сади
Електросамокати в Україні - комітет Ради рекомендує ухвалити правила
В Україні з 28 червня буде діяти літній розклад поїздів: що зміниться