Міністерство охорони здоров’я і Міністерство освіти ще продовжують роботу над протоколами, що регулюють навчальний процес у школах. Для учнів буде забезпечена можливість, але не обов’язок, дистанційного навчання.
Про це розповів інформований співрозмовник РБК-Україна в Кабміні.
“МОЗ і Міносвіти працюють вже два місяці над цим, над протоколами безпеки для учнів”, – сказав він.
Співрозмовник зазначив, що фінальна версія протоколів буде готова в неділю-понеділок і доведена до управлінь освіти в регіонах.
Крім того, джерело підкреслило, що проблема безпеки в школах посилюється виборами, бо в школах часто розміщуються виборчі комісії.
“Над цим фахівці теж працюють. Швидше за все, під час виборів, на пару днів буде рекомендовано перервати навчальний процес, поки в школах працюють виборчі комісії”, – сказав він.
Як писало РБК-Україна, в Україні змінили карантинні вимоги для навчання в школах.
Нагадаємо, в Україні оновили карантинні зони в залежності від епідситуації в регіонах.
"Євросолідарність" вимагає від Уряду звіту про використання Резервного фонду
Розглянемо надання Україні ліцензії на виробництво протибалістичних ракет — Трамп
Мелоні поставила крапку в конфлікті з Трампом
білорусь завершує будівництво військової інфраструктури біля кордону з Україною - Зеленський