КИЇВ. 28 серпня. УНН. Після довгоочікуваного підняття танкера на кіль, роботи з його ліквідації тривають. Компанія “Трансшип” щодня інформує про виконані роботи на сторінці в Facebook, передає УНН.
Наступним етапом буде проведення герметизації відсіків і подальший ремонт, всі ці роботи потрібно провести для того, щоб судно знову змогло плавати. Після цього судно вдасться відбуксирувати з пляжу.
За інформацією, 27 серпня вдалося виконати наступні роботи:
– обстеження всіх відсіків “Делфі” після підйому.
– детальне водолазне обстеження помпового відділення з метою розробки технології
герметизації.
– початок герметизації машинного відділення з установкою гумовометалевих пластирів.
– підводна остропка і видалення/руйнування каменів за допомогою буксира “Даймонд Н”.
– виїмка зруйнованих підводних каменів за допомогою плавучого крана “Атлас 4” з метою звільнення фарватеру для виходу.
– обробка водної поверхні препаратом “Еконадін” для запобігання забрудненню.
Нагадаємо, в кінці липня держава позбавила права судновласника Delfi займатися його підняттям через попередні незграбні спроби. У серпні АМПУ був оголошений конкурс на підняття танкера. Разом з тим свою безкоштовну допомогу державі запропонували дві компанії – “Трансшип” і “Бруклін-Київ”, які підняли Delfi 26 серпня.
H3Operations попри складний маршрут оперативно перекинула гелікоптер Мі-8 із Південного Судану до Греції для гасіння пожеж
рф атакувала кінно-спортивну школу у Сумах, де проходили заняття для дітей, загинули тварини
Погода в Україні 20 червня - літня спека повертається, де можливі дощі
Юридична спільнота заявляє про масові порушення під час виборів до Ради громадського контролю НАБУ