КИЇВ. 28 серпня. УНН. Народний депутат з партії “Слуга народу” Гео Лерос повідомив, що йому підпалили автомобіль. Про це парламентар написав на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.
“Мені підпалили авто…”, — написав Лерос та нецензурно вилаявся.
Нардеп не навів подробиць, хто саме, або який автомобіль був підпалений. Наразі невідомо також й місця події.
Згодом він виклав на свою сторінку відео, в якому видно, як вогнеборці поливають водою спалені рештки задимленного автомобіля. (У відео присутня нецензурна лайка).
Станом на 22:50 п’ятниці немає підтвердження з боку ДСНС або правоохоронних органів.
УНН намагається дізнатись подробиці події.
Нагадаємо, 27 серпня на трасі Київ-Харків з автоматичної зброї розстріляли автобус з людьми. Після нападу на автобус з активістами було введено план “Перехват” та операцію “Сирена”, в результаті було затримано 14 підозрюваних у нападі.
Може оснащуватись ШІ - Міноборони кодифікувало вдосконалений бронеавтомобіль "Гюрза-2"
Помер екснардеп Олександр Рябека | УНН
Відпочинок дітей військових у Карпатах - соціальний проєкт Української бронетехніки
У чотирьох областях України зафіксовані часткові знеструмлення після обстрілів та негоди - Міненерго