КИЇВ. 28 серпня. УНН. Народний депутат з партії “Слуга народу” Гео Лерос повідомив, що йому підпалили автомобіль. Про це парламентар написав на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.
“Мені підпалили авто…”, — написав Лерос та нецензурно вилаявся.
Нардеп не навів подробиць, хто саме, або який автомобіль був підпалений. Наразі невідомо також й місця події.
Згодом він виклав на свою сторінку відео, в якому видно, як вогнеборці поливають водою спалені рештки задимленного автомобіля. (У відео присутня нецензурна лайка).
Станом на 22:50 п’ятниці немає підтвердження з боку ДСНС або правоохоронних органів.
УНН намагається дізнатись подробиці події.
Нагадаємо, 27 серпня на трасі Київ-Харків з автоматичної зброї розстріляли автобус з людьми. Після нападу на автобус з активістами було введено план “Перехват” та операцію “Сирена”, в результаті було затримано 14 підозрюваних у нападі.
Чарльз ІІІ вперше серед монархів Британії розкриє особисті доходи
Чотирьох українських моряків після затримання в Ормузькій протоці повернули з Ірану - МЗС
У Харківській області попередили про загрозу сарани - може поширитися з Дніпропетровської області
Робота в Україні 2026 - яких спеціалістів шукають у прифронтових регіонах та які зарплати