Міністр МВС Ігор Клименко заявив, що вдалось врятувати одну людину з під завалів, вона жива. Про це він повідомив в ефірі телемарафону, передає УНН.
“Одну людину вже витягли з-під завалів в “Охмадиті”, вона жива”, – сказав Клименко.
За його словами, зараз до дитячої лікарні прямує важка техніка та загін з Нацгвардії, щоб допомогти розібрати завали.
Нагадаємо
У Києві пацієнтів дитячої лікарні евакуюють до міських лікарень після влучання ворожої ракети.
У Києві сервал випав з вікна сьомого поверху, його шпиталізували
Нічна атака на Київ: у місті палають будинки та зникло електропостачання
У мережі діляться кадрами без колеса огляду на Подолі у Києві
У ніч масштабної атаки на столицю у Перинатальному центрі народилося четверо малюків