КИЇВ. 7 вересня. УНН. Українська хокейна ліга повідомила, що розіграш півфінальних та фінальній серії плей-офф чемпіонату УХЛ сезону 2019/20 призупинено мінімум на два тижні, передає УНН з посиланням на сайт УХЛ.
Дане рішення прийнято через виявлення COVID-19 у 19-ти хокеїстів “Донбасу” і 2-х гравців “Білого Барса”. Також тести на коронавірус здали “Дніпро” і “Кременчук”.
Після проведення повторних тестів у команд-півфіналістів плей-офф УХЛ, Ліга прийме рішення про дати продовження плей-офф.
Зазначається, що на даний момент в першій півфінальній парі “Кременчук” веде у “Білого Барса” з рахунком 2:0, а в парі між “Донбасом” і “Дніпром” нічия 1:1.
МОК презентував офіційні емблеми зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор Alpes 2030
Роналду став першим футболістом в історії, який забив на шести чемпіонатах світу
США перемогли Австралію та достроково вийшли до 1/16 фіналу ЧС-2026, арбітру знадобилася медична допомога
США дозволили збірній Ірану прибути до країни за два дні до наступного матчу