КИЇВ. 7 вересня. УНН. Українська хокейна ліга повідомила, що розіграш півфінальних та фінальній серії плей-офф чемпіонату УХЛ сезону 2019/20 призупинено мінімум на два тижні, передає УНН з посиланням на сайт УХЛ.
Дане рішення прийнято через виявлення COVID-19 у 19-ти хокеїстів “Донбасу” і 2-х гравців “Білого Барса”. Також тести на коронавірус здали “Дніпро” і “Кременчук”.
Після проведення повторних тестів у команд-півфіналістів плей-офф УХЛ, Ліга прийме рішення про дати продовження плей-офф.
Зазначається, що на даний момент в першій півфінальній парі “Кременчук” веде у “Білого Барса” з рахунком 2:0, а в парі між “Донбасом” і “Дніпром” нічия 1:1.
Трамп відзначив 80-річчя угодою з Іраном та боями у клітці біля Білого дому
"Він не хронометрист, а рятівник здоров'я боксерів": президент WBC Сулейман став на захист рефері бою Усика з Верховеном
Унаї Мельгоса залишив посаду тренера молодіжної збірної України U-21
Англія у матчі проти Гани встановила рекорд за кількістю нічиїх на чемпіонатах світу