Ворог вкотре обстріляв Харків. На щастя, обійшлося без жертв. Про це повідомляє голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає УНН.
Деталі
У ніч на 15 вересня Харків зазнав нових обстрілів з боку окупантів. Близько 00:13 ворожа ракета влучила на територію лікарні в Київському районі. У результаті пошкоджено вікна поліклініки.
Також 14 вересня о 23:20 внаслідок обстрілу двома керованими авіаційними боєприпасами виникла пожежа в будівлі навчального закладу, а також зайнялася трава в тому ж районі.
На щастя, жертв і постраждалих немає. Екстрені служби впоралися з ліквідацією наслідків обстрілів.
У Харкові зафіксовано загорання через удар окупантів14 вересня 2024, 20:47 • 13061 перегляд
Під Одесою 10-річну дівчинку на надувному колі віднесло в море, тривають пошуки
Ціни на квартири в Україні 2026 - де найбільше подорожчали оренда та продаж житла
Звільнені з полону українці зможуть безкоштовно відновити водійські документи - Клименко
Кличко нагородив комунальників Київщини за допомогу після атак РФ