Російські найманці на Донбасі не пропустили через свої блокпости спостерігачів місії ОБСЄ неподалік Вознесенівки в Луганській області та Новоазовська – у Донецькій області.
Про це йдеться у звіті місії.
“5 вересня в пункті пропуску на кордоні неподалік від населеного пункту Вознесенівка (колишній Червонопартизанськ; непідконтрольний уряду, 65 км на південний схід від Луганська) член збройних формувань сказав патрулю місії покинути цей район”, – йдеться у звіті.
Біля Новоазовська окупанти відмовили патрулю місії в перетині, пояснивши це відсутністю дозволу від командирів.
Зазначимо, ці населені пункти знаходяться в безпосередній близькості від непідконтрольної ділянки українсько-російського кордону.
Також РБК-Україна писало, що ОБСЄ після початку перемир’я 27 липня зафіксувала 950 порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях. Зокрема, на Донбасі прогриміли 173 вибухи.
Нагадаємо, 6 вересня на Донбасі загострилася ситуація, вперше з початку перемир’я в результаті ворожого обстрілу загинув український військовий, ще один отримав поранення.
Погода в Україні та Києві 17 червня - коли буде дощ і що з температурою
Міноборони визначило строки та пояснило механізм повернення військових із СЗЧ до лав ЗСУ
Сотні мільйонів податків під загрозою: чому Україна не може дозволити собі втратити авіагалузь
В Україні провели другий етап спецоперації "Рубікон": вилучено наркотиків на майже 70 млн грн