КИЇВ. 14 вересня. УНН. У бюджеті на 2021 рік на цифровізацію та інформатизацію в органах державної влади передбачено рік 2,9 мільярда гривень. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко під час пресбрифінгу, передає кореспондент УНН.
“Ми знайшли можливість передбачити в бюджеті на наступний рік 2,9 мільярда гривень на цифровізацію та інформатизацію в органах державної влади. Це йде мова про розширення дії веб-порталу “Дія”, національна програма інформатизації та заходи з інформатизації в державних органах влади”, – розповів Марченко.
Нагадаємо, міністр фінансів Сергій Марченко назвав основні параметри і пріоритети нового Держбюджету – на 2021 рік.
На "Рамштайні" оголосили про понад $1,7 млрд допомоги Україні на ППО та боєприпаси - Міноборони
Трамп заявив про вільний вихід суден з Ормузької протоки після заяви Венса про підписання угоди з Іраном
Apple домовилася з Intel про розробку та виробництво чіпів у США – Трамп
Зеленський обговорив із президентом Кенії поглиблення партнерства в питаннях продбезпеки та запросив в Україну