КИЇВ. 14 вересня. УНН. У бюджеті на 2021 рік на цифровізацію та інформатизацію в органах державної влади передбачено рік 2,9 мільярда гривень. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко під час пресбрифінгу, передає кореспондент УНН.
“Ми знайшли можливість передбачити в бюджеті на наступний рік 2,9 мільярда гривень на цифровізацію та інформатизацію в органах державної влади. Це йде мова про розширення дії веб-порталу “Дія”, національна програма інформатизації та заходи з інформатизації в державних органах влади”, – розповів Марченко.
Нагадаємо, міністр фінансів Сергій Марченко назвав основні параметри і пріоритети нового Держбюджету – на 2021 рік.
НБУ прогнозує пришвидшення інфляції наприкінці року
Логістична мережа в Польщі з білоруським власником обминає антиросійські санкції
Ціни на нафту прямують до найбільшого тижневого падіння за останні місяці після перемир'я на Близькому Сході
Понад пів сотні регіонів рф і ТОТ України мають проблеми з пальним - ЗМІ