Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак одужав від коронавірусу COVID-19. Про його хворобу стало відомо минулого тижня.
Про це йдеться в повідомленні на сайті президента України за підсумками селекторної наради у Володимира Зеленського.
У нараді взяв участь Хомчак, який одужав від цієї хвороби. За його словами, ситуація з коронавірусом в зоні проведення операції Об’єднаних сил стабільно контролюється. На сьогодні 11 пацієнтів з зони проведення ООС проходять лікування вдома, ще 43 особи знаходяться на самоізоляції.
“Вітаю вас з подоланням цієї хвороби. Бажаю вам і надалі міцного здоров’я та імунітету”, – зауважив Зеленський.
Нагадаємо, раніше начальник управління по зв’язках з громадськістю ЗСУ Богдан Сеник у коментарі РБК-Україна розповів, що Хомчак заразився COVID-19 та вже два тижні перебував на самоізоляції.
Крім того, на початку вересня стало відомо, що коронавірус виявили у патріарха Філарета. Позитивний результат на COVID-19 у предстоятеля УПЦ Київського патріархату виявили в ході планового тестування.
Порошенко передав ЗСУ 20 модернізованих комплексів "Ай-Петрі"
Українці в Молдові зможуть отримати громадянство України у спрощеному порядку
Переговори про мир мають бути прямими між Зеленським і путіним - Сікорський
Зеленський доручив Буданову на чолі робочої групи підготувати послання до Ради до 1 грудня