КИЇВ. 14 вересня. УНН. Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма повідомив, що захворів на коронавірусну хворобу COVID-19, передає УНН.
“Повідомляю неприємну новину – занедужав на COVID-19. Зробив тест на коронавірус – результат позитивний. Наразі перебуваю на лікарняному”, – написав Ширма у Facebook.
Він дода, що до цього був у відпустці, тож “не контактував з працівниками обласної ради та облдержадміністрації”.
Нагадаємо, Головнокомандувач ЗСУ Хомчак одужав від COVID-19.
Пенсія в Україні буває менша за прожитковий мінімум - скільки українців отримує
Дощі, грози і навіть град - якої погоди чекати в Україні у найближчі три дні
У шести областях України частково відсутнє електропостачання через обстріли - Міненерго
Повістки поштою в Україні 2026 - правила вручення, терміни та відповідальність від ТЦК