Голова Житомирської облради захворів на COVID-19

 Джерело

КИЇВ. 14 вересня. УНН. Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма повідомив, що захворів на коронавірусну хворобу COVID-19, передає УНН.

“Повідомляю неприємну новину – занедужав на COVID-19. Зробив тест на коронавірус – результат позитивний. Наразі перебуваю на лікарняному”, – написав Ширма у Facebook.

Він дода, що до цього був у відпустці, тож “не контактував з працівниками обласної ради та облдержадміністрації”.

Нагадаємо, Головнокомандувач ЗСУ Хомчак одужав від COVID-19.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *