КИЇВ. 14 вересня. УНН. Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма повідомив, що захворів на коронавірусну хворобу COVID-19, передає УНН.
“Повідомляю неприємну новину – занедужав на COVID-19. Зробив тест на коронавірус – результат позитивний. Наразі перебуваю на лікарняному”, – написав Ширма у Facebook.
Він дода, що до цього був у відпустці, тож “не контактував з працівниками обласної ради та облдержадміністрації”.
Нагадаємо, Головнокомандувач ЗСУ Хомчак одужав від COVID-19.
Робота для ветеранів у Києві - Кличко розповів про вакансії КМДА
росіяни атакували безпілотниками Запоріжжя, поранено чоловіка
Українці вимагають аудиту та перезавантаження БЕБ після корупційних скандалів - опитування
Омбудсмен направив моніторингову групу до полку "Скеля" через повідомлення про можливі катування військових