З 25 вересня «Укрзалізниця» відновить рух швидкісного «Інтерсіті+» за маршрутом Київ – Харків. Пасажирів на ньому будуть обслуговувати електропоїзди Hyundai.
Про це повідомили у пресслужбі уряду. Загалом між Києвом та Харковом курсуватимуть три швидкісні поїзди.
Поїзд № 724/723 відправлятиметься у рейси щодня і зупинятися на станціях «Дарниця», «Миргород» і «Полтава-Київська».
– У зв’язку з плановими колійними роботами в період з 15 по 23 жовтня замість поїзда №724 / 723 Київ – Харків курсуватиме поїзд №720 / 719 Київ – Харків. Зі столиці він відправлятиметься 15, 16, 18, 22 і 23 жовтня, з Харкова – 16, 17, 19, 23 і 24 жовтня. Після завершення ремонтних робіт №724 / 723 відновить проходження, – повідомили в Кабміні.
Нагадаємо, Укрзалізниця забезпечить пасажирські поїзди охороною.
Вікторія Гребінь
Важливі новини та перевірена інформація в Telegram і Facebook.
Кількість поранених у Києві зростає, ворог ударив по 25-поверхівці
СБУ показала уламки російського дрона "Герань-2", яким рф вдарила по Лаврі
Нічна атака рф на Київ пошкодила будівлю Антикорупційного суду
росія атакувала Успенський собор Києво-Печерської лаври під час обстрілу - ПЦУ оприлюднила фото