Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук підтримує перенесення переговорів щодо Донбасу з Мінська в Австрію. Однак рішення про перенесення переговорів має ухвалювати ОБСЄ.
Про це він заявив в інтерв’ю виданню “Страна”.
За словами Кравчука, шукати новий міжнародний майданчик для переговорів доведеться, якщо політична криза в Білорусі не врегулюється, адже “працювати у таких умовах дуже складно”.
“Рішення про перенесення (переговорів – ред.) приймає ОБСЄ – як модератор. Тут мова йде про майданчик міжнародного характеру. Відповідно і рішення будуть приймати на міжнародному рівні”, – пояснив він.
Нагадаємо, раніше Кравчук заявляв, що у разі погіршення ситуації в Білорусі переговори щодо Донбасу можуть перенести в іншу нейтральну країну.
Зазначимо, канцлер Австрії Себастьян Курц пропонував Відень як нового посередника в процесі врегулювання на Донбасі.
Крім того, президент України Володимир Зеленський наголошував, що поки зарано говорити про перенесення переговорів ТКГ з Мінська до іншої країни.
США в ООН закликали Росію укласти мирну угоду з Україною
Зеленський провів розмову із Трампом
Рада проведе позапланове засідання через 40 млрд грн для Міноборони
росія поширює новий фейк про "звірства ЗСУ" із використанням згенерованих ШІ зображень - ЦПД