КИЇВ. 20 вересня. УНН. “Лос-Анджелес Лейкерс” обіграв “Денвер Наггетс” у першій зустрічі серії плей-офф фіналу Західної конференції НБА, передає кореспондент УНН.
Доволі рівну першу чверть баззером завершив дальнім влучанням захисник “Наггетс” Джамал Мюррей — 38:36. Перша половина другої чверті стала вирішальною у матчі — “Лейкерс” здійснили ривок 18:1.
Після великої перерви “Лейкерс” продовжили нарощувати перевагу та святкували позитивний результат — 126:114.
За переможців 37 очок при 10 підбираннях набрав Ентоні Девіс, 18 додав Колдуелл-Поуп. У “Денвера” по 21 пункту мають Йокіч та Мюррей.
Додамо, що у серії фіналу Східної конференції “Маямі” попереду над “Бостоном” (2:0).
Роналду став першим футболістом в історії, який забив на шести чемпіонатах світу
Сомалійський арбітр отримає повний гонорар за ЧС після депортації зі США - ЗМІ
"Він не хронометрист, а рятівник здоров'я боксерів": президент WBC Сулейман став на захист рефері бою Усика з Верховеном
Фехтувальниця Харлан стала мамою і вперше показала фото доньки