КИЇВ. 18 вересня. УНН. Окружний адміністративний суд Києва призначив на 21 жовтня підготовче засідання щодо оскарження встановлення урядом “зеленого”, “жовтого”, “помаранчевого”, “червоного” рівнів епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу суду.
“Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження та призначив на 21 жовтня розгляд справи в підготовчому засіданні щодо встановлення Урядом 4 рівнів епіднебезпеки”, — йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, в Окружному адміністративному суді Києва Івано-Франківська міська рада оскаржує встановлення урядом “зеленого”, “жовтого”, “помаранчевого”, “червоного” рівнів епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19.
Масована атака рф призвела до затримки низки поїздів на понад три години
Перші хвилини після удару КАБАами по Запоріжжю потрапили на бодікамери патрульних
Частина споживачів у п’яти областях залишається без світла через обстріли та негоду - Міненерго
Швидка допомога у Києві під час тривог - у КМДА відреагували на скандальну заяву