Оскарження рішення Кабміну про встановлення 4 рівнів епіднебезпеки: суд призначив підготовче засідання

 Джерело

КИЇВ. 18 вересня. УНН. Окружний адміністративний суд Києва призначив на 21 жовтня підготовче засідання щодо оскарження встановлення урядом “зеленого”, “жовтого”, “помаранчевого”, “червоного” рівнів епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу суду.

“Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження та призначив на 21 жовтня розгляд справи в підготовчому засіданні щодо встановлення Урядом 4 рівнів епіднебезпеки”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Окружному адміністративному суді Києва Івано-Франківська міська рада оскаржує встановлення урядом “зеленого”, “жовтого”, “помаранчевого”, “червоного” рівнів епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *