КИЇВ. 18 вересня. УНН. Окружний адміністративний суд Києва призначив на 21 жовтня підготовче засідання щодо оскарження встановлення урядом “зеленого”, “жовтого”, “помаранчевого”, “червоного” рівнів епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу суду.
“Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження та призначив на 21 жовтня розгляд справи в підготовчому засіданні щодо встановлення Урядом 4 рівнів епіднебезпеки”, — йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, в Окружному адміністративному суді Києва Івано-Франківська міська рада оскаржує встановлення урядом “зеленого”, “жовтого”, “помаранчевого”, “червоного” рівнів епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19.
Посольство росії у Франції опинилось "під прицілом" Fire Point
Окупанти скинули авіабомби на околиці Сум, загорілись склади із залишками сірковмісних речовин
Частина п'яти областей залишилися без світла через атаки рф та негоду, споживання падає
У чотирьох областях України зафіксовані часткові знеструмлення після обстрілів та негоди - Міненерго