США працюють над коаліцією проти добудови “Північного потоку-2” – Помпео

 Джерело

Влада Сполучених Штатів Америки працює над створенням коаліції проти російського газопроводу “Північний потік-2”.

Про це заявив державний секретар США Майк Помпео в інтерв’ю виданню Bild.

Він також висловив надію, що уряд Німеччини відмовиться від російського газопроводу з огляду на ситуацію з отруєнням опозиціонера Олексія Навального.

“Ми сподіваємося, що будівництво газопроводу “Північний потік-2″ не буде завершено, ми працюємо над тим, щоб переконатися, що буде створена коаліція, щоб перешкодити цьому. Ми сподіваємося, що уряд Німеччини прийде до такої ж думки через те, що сталося з Навальним. Або через реальні наслідки для безпеки у зв’язку із залежністю від російського газу”, – сказав Помпео.

Нагадаємо, Німеччина може припинити будівництво газопроводу “Північний потік-2” через ситуацію з отруєнням російського політика Олексія Навального.

ОТРУЄННЯ НАВАЛЬНОГО: ТРАМП ПІДТРИМАВ ВІДМОВУ ВІД “ПІВНІЧНОГО ПОТОКУ-2”

7 вересня, у німецькій клініці “Шаріте” заявили, що російського політика Олексія Навального вивели зі штучної коми.

Олексію Навальному 20 серпня стало зле під час перельоту з Томська в Москву, зараз він у реанімації. За словами його прессекретаря, Навальний був отруєний чимось, підмішаним в чай.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *