Влада Сполучених Штатів Америки працює над створенням коаліції проти російського газопроводу “Північний потік-2”.
Про це заявив державний секретар США Майк Помпео в інтерв’ю виданню Bild.
Він також висловив надію, що уряд Німеччини відмовиться від російського газопроводу з огляду на ситуацію з отруєнням опозиціонера Олексія Навального.
“Ми сподіваємося, що будівництво газопроводу “Північний потік-2″ не буде завершено, ми працюємо над тим, щоб переконатися, що буде створена коаліція, щоб перешкодити цьому. Ми сподіваємося, що уряд Німеччини прийде до такої ж думки через те, що сталося з Навальним. Або через реальні наслідки для безпеки у зв’язку із залежністю від російського газу”, – сказав Помпео.
Нагадаємо, Німеччина може припинити будівництво газопроводу “Північний потік-2” через ситуацію з отруєнням російського політика Олексія Навального.
ОТРУЄННЯ НАВАЛЬНОГО: ТРАМП ПІДТРИМАВ ВІДМОВУ ВІД “ПІВНІЧНОГО ПОТОКУ-2”
7 вересня, у німецькій клініці “Шаріте” заявили, що російського політика Олексія Навального вивели зі штучної коми.
Олексію Навальному 20 серпня стало зле під час перельоту з Томська в Москву, зараз він у реанімації. За словами його прессекретаря, Навальний був отруєний чимось, підмішаним в чай.
ЄС з 1 липня скасовує безмитне ввезення посилок до 150 євро та запроваджує новий збір
Британія успішно випробувала нові далекобійні ракети, які можуть передати Україні
Зеленський розкрив деталі домовленостей на саміті G7
США оприлюднили офіційну угоду з Іраном. У документі 14 пунктів